Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Скайлайн (2010)

Skyline


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Дивився дома
2011-01-05 00:45:00

Скайлайн/Skyline - Ви дивилися фільм "Війна світів" із Томом Крузом (здається)? Він Вам сподобався? Скайлайн - це ті же яйця тільки в профіль! Ну може навіть не в профіль, а просто рімейк війни світів іншими режисерами. До речі, це мабуть якісь бонуси, якщо режисерами брати виступають чи що? Насправді у мене після цього фільму розболілася голова. Знову прибульці, знову щупальця, от тільки цього разу вони просто виривають мізки у землян. До трьох-чвертей фільму я навіть думав, що вперше голівудомейкери зробили правильний фільм у якому герої будуть діяти як справжні люди - никатися від небезпеки, а не брати сокиру і газовий балончик чи шо там у них є у сумці і бігти воювати з расою прибульців. Ну навіть тупі американці б так не робили...Але потім обломався, бо "хероїзм" (heroism) відклали просто. і чувак з своєю вагітною гьорл-френдою з сокирою пішов воювати з прибульцями, які заманюють людей блакитним сяйвом. Як не дивно, хеппі-енду немає і фінал відкритий, бо парніша стає одним із прибульців, бо вони витягнули у нього мозг і вклали у свого прибульця і той стає захищати ще свою "мозговиту" дівчину. Так що можна чекати другої частини цієї суміші війни світів+монстро+9-й район. Кінотеатру не вартий
Оцінка 5 з 10.
http://users.livejournal.com/entertainer_/1178091.html

комент
2010-11-29 00:31:00

Ну я б не сказала, що він тупий. На мою, думку він скоріше кумедний, хоча й не має таким бути. Ми у кінотеатрі відверто сміялися, в основному - з кінцівки.

Magellan
комент
2010-11-12 22:08:00

фильм нереально тупой.. есть несколько моментов которые и попали в ролик... собственно на них держится и весь фильм... жалею что пошел в Кино

Страницы: