Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Топчите двор (2007)

Stomp the Yard


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Вуличний степ
2010-10-16 12:44:00

http://profilms.blox.ua
Починав дивитися, реально очікував, що кіно буде так собі, сідав дивитися від нічого робити, а виявилося що досить симпатичний фільм, подивився і не пошкодував.
Фільм про негра, який вміє круто танцювати і разом зі своїм братом і ще парочкою корешів бере участь у всяких різних підпільних танцях на гроші, коли виходять 2 команди на сцену і круто запалюють народ, та команда, яка танцюватиме краще та і отримує всі гроші.
Цей фільм зміг показати справжній характер танцю. Його стиль. У нашому випадку це step. Я був здивований, що музика була на другому плані, а на першому ж, самі танцюристи, які створювали самі собі ритм, своїми руками і ногами. Дивлячись фінальний танець, можна відчути всю насолоду від степу, від усіх рухів команд. Заворожено дивившся, і думаєш "Чому я так не можу?"

Так само хочеться подарувати пару рядків акторам. Це неймовірно чарівні люди зуміли точно передати свої переживання, посмішку перемоги, гіркоту поразки. Я дуже радий що ці ролі виконували Афроамериканці, так як вони є засновниками цього стилю, чуть-чуть приправленого хіп - хопом і як не їм самим піднести це блюдо правильно, до мурашок по шкірі.

Страницы: