Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Рождественская история 3D (2009)

Christmas Carol, A


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

вася
рiздвяна пiсня у прозi
2013-11-19 20:18:00

менiпотрiбно подивитись щоб нечитати з Заробiжноэ лiтератури

владка
Ч діккенс
2010-12-27 14:03:00

дуже чудовий фільм раджувсьім це подивитися

Дивився дома
2010-04-05 20:15:00

Різдвяна історія/ Christmas carol - Дивився не в 3д і не в кінотеатрі, але до цього тільки приблизно знав історію Чарльза Діккенса і скажу, що не шкодую, що познайомився з цим твором завдяки Роберту Земекісу. Я памятаю стереофільм "Полярний експрес" і тоді він зняв просто таки фантастичну зимову новорічну казку. Цього разу це була Різдвяна історія з Джимом Керрі, з яким у мене особливі стосунки. Сам мультфільм не є чимось аж надто визначним, але й ганити його немає за що. Чомусь відчуваю, що в оригіналі завдяки озвучці Керрі відчуття і враження зовсім інші, проте й так непогано вийшло. 7 з 10 і цей мультфільм вартий кінотеатру...3д кінотеатру

Нічка
Мульт супер
2010-01-17 20:05:00

Я обожнюю читати!В історії прочитаних мною книг є книга,по якій знято цей мультфільм.
Чарльз Діккенс пише чудово,вдумливо.В кождному його творі є повчання для дітей в майбутньому та для дорослих в теперішньому.Різдвяна пісня у прозі,а на дану,змінену назву Різдвяна історія є дуже повчалюною!
Дякую..

кристал
не смотрите
2010-01-07 16:49:00

мультик не понятно для какой аудитории снят: для детей он будет страшнім, а для взросліх просто не интересен. Основной лейтмотив истории - деньги не главное в нашей жизни!!!!
нудно до ужаса!!!!

Варя
Рождественская сказка
2009-12-17 00:09:00

Мне когда-то ооочень нравился "назад в будущее".
Я люблю мультики.
И вообще новый год-замечательное время))
Обязательно схожу!=))

Страницы: