Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Магия напрокат (2007)

Rental Magica


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Магія напрокат
2009-03-03 05:35:00

"Магія напрокат" - серіал інтригує, по своєму дуже милий та цікавий. Що ж такого привабливого і цікавого можна в ньому знайти? В першу чергу досить цікавий (хоча і не дуже оригінальний) сеттінг, що поєднує в собі всілякі магічні і релігійні течії, що мають проте відчутну форму, що виявляється великим плюсом в порівнянні з багатьма "чарівними" серіалами, де магія безіменна і абсолютно необгрунтована, буквально узята з стелі.

Велику частину інформації, як відомо, людина отримує за допомогою зору і слуху, так що ж може запропонувати нам "Магія"? Першим для мене відкриттям було те, що такої чудової картинки я не бачив давно. Малювання плавне і м'яке, анімація не викликає жодних нарікань (хіба що опенінг підкачав в цьому плані), все дуже акуратненько і охайно, без надлишків і зайвих деталей, атмосферний.Музика приємна, сейю працюють, абсолютно жодних нарікань.

Багато хто не заперечує, що головним в аніме завжди були і будуть два пункти: сюжет і персонажі. З приводу сюжету не говоритиму нічого конкретного, хіба що, подібне багато хто міг бачити десь ще ^_^ і проте, дуже і дуже непогана історія (хоча я, наприклад, чекаю продовження).
8/10

Магия напрокат
2009-03-02 19:51:00

Неплохое аниме. Только смотреть первую половину немного нудно, а вот на второй половине уже очень интересно. Так что если честно, захватывает в середине, или даже ближе к концу. Именно тогда, когда Зоркий становиться таким ответственным лидером, прям аж гордость пробирает что ли. Интересная романтическая линия, не совсем заезжена, но и не совсем раскручена. Как раз то, что нужно. У каждого героя свои чувства, переживания... Музыка неплохая и а вот прорисовка средненькая.
8/10

Страницы: