Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Слава (2009)

Fame


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Вони відчувають по-іншому
2010-10-19 16:56:00

Потрібно сказати, що для мене стало несподіванкою те, що картина «Слава» відрізняється, і досить сильно, від інших танцювальних та музичних фільмів. «Слава» - це якийсь божевільний мікс різноманітних молодіжних жанрів; художнє неподобство, яке деколи так точно характеризує творчих людей і їхній стиль життя.
У картині окремо мало танців, пісень, мелодрами, але всі разом перетворює картину в цікавий молодіжний фільм. Тут є місце і так дорогому моєму серцю мюзиклу, і танців ... Треба сказати, що з першого перегляду мені запам'яталися багато пісень, які звучать в картині, а таке буває рідко.

Зациклюватися і довго говорити про акторських роботах я не буду - видатних немає, але герої цілком живі, з усіма їхніми проблемами, вони не здаються награним. У цій картині дуже приємні пісні, та й танці теж у сукупності з ними непогано виглядають. Сама ідея фільму - навчання як маленьке життя - мені імпонує дуже. Цікаво так само спостерігати, як всі вони піддаються спокусам або долають їх, сходять з дистанції або продовжують шлях. Не можу сказати, що «Слава» увійде до числа улюблених хоча б у жанрі мюзиклу, але запам'ятається як цікаве творче сум'яття це точно.

ann23
fame
2009-12-20 14:19:00

вважаю, що цей фільм - сенсація, що спонукає до бігання мурашок. скоріше б його показали в україні. всім бажаю подивитись

Страницы: