Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Хищники (2010)

Predators


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Дивився у кінотеатрі
2010-08-12 21:32:00

Хижаки/Predators - Сто тисяч мільйонів років у кінотеатри вже не ходив і тут таки склав компанію і аніскілечки не шкодую, а навпаки дуже вдячний [info]eosunknown, за те що мене потягнув. Я й раніше був переконаний, що у кіно потрібно ходити на фільми-жахів або на гарантовано смішні комедії. У загалі найкраще відчувати емоції, як сміху так і страху. Але то таке...вступ. Ну а сам фільм це звісно дуже гарна річ. Молодець режисер, що таку музику підібрав, яка реально натягує нерви у струну і після того голосні вибухи чи постріли і зойки чи подихи вириваються самі собою. Ефектно. Страшно. Цікаво. У кінозалі взагалі то розважався хто перший і як загине із команди супергероїв убивць які на самому початку потрапляють на невідому планету на битву з Хижаками. Тут і російський спецназ і якудза і африканці і американський серійний вбивця. до кольору до вибору! І кожному своя смерть...Навіть Лоуренсу Фішборну!
Згадали звісно ж і про фільм, що передував цьому...про джунглі і Шварцнегера...Незвідані повороти, цікаві перестрілки, які не є дуже затягнутими, весь фільм можна дивитися на одному, максимум 2-х диханнях і зовсім не сумно. Вартий кінотеатру однозначно! Навіть буду щедрим поставлю 10 з 10. Буду чекати наступної частини, а вона точно буде, бо кінцівку зробили відкритою а-ля серіальною :-)
http://users.livejournal.com/entertainer_/1162184.html

pasport22
УРЯЯ!
2010-07-17 09:53:00

СВЕРШИЛОСЬ!
Обязательно пойду!Сегодня!

Zmey
Нужно глянуть
2010-07-07 22:37:00

Я когда трейлер смотрел,увидел надпись"Спецназ ЦРУ" и человека похожего на Биара Грилса.Хотя это и не он,но меня уже не остановить)

Hunter
Хищники
2010-06-29 02:21:00

Самый ДОЛГОЖДАННЫЙ фильм 2010 г. !!! (А точнее 20-ти летия). Целый год поклонники во всем мире считали каждый день до премьеры этого фильма. Фильма БОМБЫ ! Продолжение классического Хищника - одного из самых величайших персонажей в кино жанра фантастические ужасы. В фильме представлены шикарнейшие актеры. А сам фильм создавали самые модные и самые лучшие сегодня люди в кино. Ждем премьеры. Остались считанные дни !

Страницы: