Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Ёлки (2010)

Елки


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Дивився дома
2010-12-22 22:44:00

Ялинки/Ёлки - Щороку перед новорічними святами у росіян, а точніше їх кіношників є традиція - знімати тематичний фільм про новий рік. Ця традиція пішла ще з тисяча-девятсот-лохматого року, коли була криза з акторами і на головну роль запрошували полячку Барбару Брильську, яка співала голосом Алли Пугачової. З того часу особливо у сучасній історії майже немає такого року, щоб не було якоїсьноворічної казково-сопливої з рецептурою радянського союзу, притрушеною модерновими вимахонами мелодрами. Вже і другу частину Іронії Долі зняли і минулорічний "Тариф Новорічний"...Цього року естафету прийняла мелодрама "Ялинки". У американців усі чудеса стаються на Різдво, а у людей з радянською начинкою тільки тоді, коли на новий рік під бій курантів написати на листочку побажання, спалити той листочок, попіл висипати у шампанське і випити. Шаманський обряд прямо таки! У американців в принципі теж дивакувато - шкарпетку треба повісити...
Ну та Бог з ними, з тими шкарпетками і бажаннями треба ж написати про що цей фільм. А фільм про....теорію шести рукостискань...про Я знаю пароль, я віжу арєнтір...про вирішення вічного спору хто крутіший лижник чи бордер ну і звичайно ж про...узбеків! Казочка така собі новорічна...додає новорічного настрою. Оцінка 8 з 10. Кінотеатру вартий.

http://users.livejournal.com/entertainer_/1174282.html

Страницы: