Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

История игрушек 3 (2010)

Toy Story 3


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

Цінуєте і любіть те, що у вас є ... це може в будь-який день пропасти
2010-10-14 20:12:00

Спочатку, мультфільми завжди сприймаються з якоїсь недовірливістю. У них і рейтинг дитячий, і, начебто, драми вони позбавлені. Так, можливо, але тільки не цей фільм. Історія іграшок: Велика втеча є найяскравішим прикладом того, що навіть у мультфільмі можна вмістити чисту людську (а в даному випадку іграшкову) драму. Але третя Історія іграшок є також і комедією, і в деякому роді пригодницьким фільмом. Художники-аніматори постаралися на славу: герої вийшли красиві, харизматичні, кожен зі своєю родзинкою і оригінальним характером. Часом, такий трюк з персонажами не вдається і в художніх фільмах з живими акторами. Але Історія іграшок: Великий втеча - це не тільки унікальний у своєму роді шедевр анімації, але також і просто один з кращих фільмів, коли небудь створених людством.

Найяскравіший, розумний, добрий і пронизливий мультфільм. Він навіває ностальгію за своїх іграшок. І після перегляду цього фільму, я сподіваюся, що деякий люди стануть уважніше ставитися до своїх іграшок, хоча і героїв фільму назвати іграшками складно ... Просто тому що вони справжні, а отже можуть відчувати почуття ...
http://profilms.blox.ua

Герої дитинства повернулись
2010-08-14 09:32:00

"Гсторії іграшок" в моєму дитинству були улюбленим мультфільмом. Та коил дізнався що тепер готують 3 частину - я дещо збентежився. Чесно - страшно було що зіпсують таку історію (а Америка, останнім часом, тілкьи тиммайже і займається). Але ціквість таки переборола мене. Глянув мульт.

Ну що ж, одразу почну з оцінки: 10/10 =)
Мульт просто не перевершиний. Звісно, він став на багато серйознішим. Таке враення що він росте разом зі своїми першими кумирами.
Тут є і старі, добре відомі герої, і супер оригінальні нові. ДУже цікавий та не передбачуваний сюжет.
Короче кажучи - творці постарались на славу.
тож рекомендую всім!

Ann
istorij igrawok
2010-07-02 13:40:00

superovuj myl"tuk)))))))) ysim radжy poduvutusja

Страницы: