Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Термінатор: Спасіння Прийде (2009)

Terminator Salvation


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Дивився у кінотеатрі
2009-09-19 10:24:00

Terminator 4/Термінатор 4 - Бачили 1-й термінатор? А тепер уявіть собі, що його знімають у наші дні, коли є ціла купа купезна новинок для спецефектів і комп.графіки і всіляких понтів. І тоді у вас вийде те, що називається Термінатор-4. Фінальна сцена, коли розпалений метал і потім швидка заморозка термінатора - це прямо один в один з першого фільму. Дежа-вю якесь. Сам фільмєц звичайний екшн без понтів і викрутасів зроблений на бренді "Термінатора" і всеодно ж народ піде, тому що це ТЕРМІНАТОР!!! А реально кажучи - це не те. Та й Шварцнегера немає (одномоментна роль в рахунок не йде), хоч я й не його фанат, але він мене смішив. Немає того, що запам'ятовується, наприклад "астала-віста". Оцінка 5 з 10. За відсутність сюжету і продовження перетворення фільму на серіал. Кінотеатру вартий тільки через те щоб відвести компанію на "Термінатора", це ж всі покоління будуть на таке ходити.
http://users.livejournal.com/entertainer_/1105099.html

Хай живе Арні
2009-06-17 19:25:00

Пустеля і знов пустеля і тільки руїни видніються. Це про картинку фільму. Трошки вже дістали ці однакові світи, якісь вони не цікаві.
У фільмі достатньо проколів, хоча і цікавить моментів вистачить, як на 90 хв. А побачити там Арні, ще й такого молодого, просто в кайф.
Чекаю продовження. Оцінка 7/10

Терминатор 4
2009-06-14 15:07:00

Фильм хороший. Читал много разных отзывов и увидел, что многие сравнивают Т4 с Т2. Это не правильно. Т4 начинает новую трилогию. Нам с женой фильм очень понравился, есть, конечно, некоторые недочеты и глупые фразы, но это пустяки. Всем рекомендую посмотреть. 9/10

Термінатор 4
2009-06-12 23:48:00

Не знаю як вам, але мені фільм сподобався

Термінатор 4
2009-06-13 00:40:00

Цілком погоджуюсь:) фільм просто супер, але все ж деякі питання залишаються........

Сторінки: