Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Пункт призначення 4 (2009)

Final Destination: Death Trip


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

http://profilms.blox.ua
2010-10-11 22:47:00

Вдруге для серіалу сів у режисерське крісло Девід Р. Елліс знімаючи «Пункт призначення 4». У цьому фільмі є тільки одне прикольне нововведення - 3D ... Фільм набагато слабкіше навіть третьої частини (я і не кажу вже про перших двох) ... Нові персонажі, нові декорації, новий «сюжет» ... Та й сюжетом це назвати не можна, після 15 хвилин перегляду я зрозумів, хто дійде до фіналу картини (і як наслідок помре в самому кінці). Головний герой взагалі не сподобався-весь фільм у нього вираз обличчя як у недорозвиненого дауна. Ніяких корисних для сцени емоцій. Смерті стали передбачуваними як ніколи раніше. Якщо раніше герою приходило бачення з яким або елементом і залишалося тільки гадати як же все буде. То тепер бачення показують повністю як це все буде відбуватися. Показився то як там себе виставляють герої. Типу ми такі круті й смерті не боїмося.

Кінцівка взагалі розлютила. Не залишилося ні краплі непередбачуваності, ні грама страху, ані міліграма сенсу. Все, що роблять герої-це не спроби врятувати себе та інших, а спроби швидше померти. У перше в серії смерті стали безглуздими і не страшними. У цілому фільм мені дуже не сподобався.

Дивився у кінотеатрі
2009-09-19 10:22:00

Пункт призначення 4/Final destination 4 - Попередні частини я любив за сценарій, а точніше за ту креативність, яку проявляли сценаристи, придумуючи варіанти для смерті (похожим по ідеї фільмом є Пила). Четверта частина по суті нічим не відрізняється від ідеї перших - та сама шарманка, от тільки варіанти із смертями виживших щось не дуже мені сподобалися і кінцівка дуже змазана, так ніби грошей не вистачало на фільм вкінці. Страшним був тільки 1 момент - коли охоронець на треку поставив головному герою руку на плече (ну це просто класика жанру - підводка була шикарна) Фільм на 7 з 10. Кінотеатру вартий.
http://users.livejournal.com/entertainer_/1106721.html

Глядач
3D
2009-09-13 15:12:00

Декілька днів тому переглянув даний фільм у кінотеатрі Космос..Фільм цікавий,гарні спецефекти,але де ж обіцяне 3D ??На запитання касир відповла,що ніхто нічого про 3D не чув і фільм у звичайному фотрматі...

3D
2009-09-14 13:09:00

Мав бути в 3D, але такі у нас кінотеатри...

Сторінки: