Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Книга майстрів (2009)

Книга мастеров


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Середземномор'я в Росії
2011-02-10 13:10:00

1. З якого переляку Іван вирішує «наїхати» на Назгулов, тьху, на Ордар, коли ті викрадають порося-доньку поміщика? Ну явний дурень: думав, що совість у них прокинеться від його питання, куди дівчинку повезли?

2. Якщо Ордари постійно роблять набіги за сюжетом, то чому село таке процвітаюча (ви на хати подивіться) і навіть кволого дозору немає?

3. Якщо Ордар постійно забирають людей і привозять їх Язі, про що говорить її технологічність у прийомі товару, то чому вона зустрічає їх як несподіваних, непроханих гостей? До речі, зжерти суп, у якому немає м'яса і не помітити цього, а потім ще сказати, щоб кістки викинули - це ознака серйозного захворювання у бабульки.

4. Чому поміщик і його донька регулярно забувають про своє маніакальному бажанні весілля і про Івана. То Івана, кидають у комору до ранку і забувають, а потім не дивуються, побачивши його на волі. Те Іван рік сидить вдома, книжку читає, а сім'я поміщика ніби й забула, що Івана під вінець треба тягти.

5. Навіщо Іван просить друга викувати собі меч, який би неодмінно камінь різав, якщо він цим мечем жодного Ордар не подряпав? А потім взагалі злив холодна зброя люмпен-богатирю?

6. Навіщо потрібен говорить кінь? Іван збирається йти у безкрайній ліс, але тут кінь заговорив людським голосом, щоб сказати: ти Іван-дурень, саме зібрався туди йти, послухай моєї ради! І що ж радить кінь? ЙТИ в безкрайніх ЛІС! Мабуть основне завдання цього епізоду - підтвердити, що Іван - дурень!


http://profilms.blox.ua
всі мої реценії

яся
МНЕНИЕ
2010-05-24 17:14:00

фильм клас!!!!!! кто не посмотрел советую!!!!! срочно!все идеально, не потупаму как иногда бывает. хочетса смотретьи смотреть. как я и говорила вильм К Л А С!!!

Вита
о фильме
2009-11-01 00:50:00

очень понравился , шикарная комедия, правда шутки не тупые, многое в фильме напоминает старые советские комедии, отдельные реплики из которых давно стал "крылатыми выражениями" Но боюсь, что для тех, кто пишет с ошибками, а что такое читать книги, наверное, и не подозревает, фильм может и не понравиться. Таким рекомендую "Блондинка и блондинка" (тоже комедия) :)

Саша
мнение о фильме "Книга майстров"
2009-10-28 21:56:00

Фольм вобше ужас тупо отстойне все. Может понравится такое укаво мозга нету мой брат в 9 лет и то сказал что гавно ,спецефектов полно на фильм в общем отстой!!

Иван
мнение о фильме "Книга мастеров"
2009-10-26 11:52:00

Фильм ужасный!!!!! ничего хуже я не видел...так исковеркать наши добрые, русские сказки...... сценаристу и режиссеру вообще надо руки оторвать... Очень много лишнего и не понятно на кого ориентирован этот фильм на детей или на взрослых....мне очень стыдно за фильмы такого качества и за актерский состав (причем сильный), как они согласились на это!!!! УЖАС..... Вадим Соколовский брось это занятие - ЭТО НЕ ТВОЁ!!!!!

Сторінки: