Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Заплутана історія (2010)

Tangled


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Александра
Дубляж
2011-01-15 16:08:00

Кто-нибудь знает, кто озвучивал героев в украинском дубляже? Мне очень понравилось, но нигде не могу найти ответ на свой вопрос!

Гостья
фильм
2011-01-05 00:18:00

Всем привет! Некому не рекомендую смотреть єтот мультфильм в плохом качестве!!! Имейте терпенье! Я єтот фильм стоит посмотреть в хорошем качестве!

Дивився дома
2010-12-24 23:23:00

Рапунцель: Заплутана історія/Tangled - Чесно зізнаюся, я не знаю змісту казки про Златовласку, але здається мені, що оця Рапунцель це якраз і є американський її аналог. Мультяшна казочка про блондиночку з довгим чарівним волоссям, яка застосовує сковорідку як справжню зброю. Звісно, що не обійдеться у мультику і без симпатяги-парніши, який є звісно ж...нєєєєєє, не принцом, ним він стане вкінці, а злодюжкою. А щоб цікаво було дивитися і батькам, які приведуть свою малечу на цю наївну смішну казочку то є ще два персонажі - хамелеон і кінь. Кінь, до речі, дуже дуже нагадує осла з Шреку. От навчилися голівудськи художники малювати смішну міміку у парнокопитних. кумедно вийшло. А загалом навіть пісні є у мільтику...особливо сподобалася мені "Мама умнєй" :-) Ну і звичайно ж казковий кінець з цьомчиками і лямурчиками. Хороший дитячий нескладний мультик про казочку без особливих зайвих заворотів. За простоту і трошки сміху - 8 з 10. Кінотеатру вартий з дітлахами.
http://users.livejournal.com/entertainer_/1174933.html

Сторінки: