Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Чоловік моєї вдови (2010)

Муж моей вдовы


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Дивився дома
2010-05-01 22:31:00

Чоловік моєї вдови/Муж моей вдовы - Мама-тато я хочу співати! - Добре донечко, ти будеш співати. Так з'явилася "жу-жу-жу маленька бджілка". За схожим сценарієм з'явилася і Алсу, але та, хоч вчилася і уроки брала відповідні, на відміну від Аліни Гросу. До чого це все? Ну цей фільм наскільки я зрозумів - забаганка Камалії зіграти у кіно. І це при тому що у цієї блондинки ж з акторською грою як у блондинок в анекдотах з інтелектом - НІЯК! Сюжет безглуздий і з позитиву тільки те, що один раз в кадр попадають голі цицьки, от власне і за це можна дати 3 з 10. Хоча люди, що дивляться "Окна" з Дмитром Нагієвим чи ще щось подібне (хоча не знаю чи є щось подібне), то можне і відловлять кайф у цьому низькобюджетному фільмі знятому на манер, як зараз серіали знімають...дуже схоже! В кінотеатр можна йти хіба з тупою блондинкою, в усіх рештах варіантах - не варто.

Аленка
нету темы
2010-03-28 19:32:00

Трейлер хороший. Надеюсь, кино еще лучше будет. Держу кулачки за Камалию!

Алексей
пора за билетами
2010-03-28 18:51:00

Очень интригующий трейлер. Много хороших актеров, на которых стоит посмотреть.

Круть!
наравыцца!
2010-03-28 18:24:00

Ржала до колик в животе! Смотрела дома, но на большом экране еще круче должно быть, поэтому как только прокат стартанет, сразу же рвану в кинотеатр!

Сторінки: