Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Життя, як воно є (2010)

Life as We Know It


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Дивився дома
2010-12-21 23:53:00

Життя, як воно є/Life As We Know It - Ця нова голівудська блондиниста зірочка вже в черговий раз мені на очі потрапляє. Це я про Кетрін Хейгл. Джош Дюхамель на її фоні у цьому фільмі загубився якось. Чи то просто призвичаївся я вже до "крутих хлопців", що полюють на дівчат та живуть у ритмі рок-н-ролл. А фільм сам по собі сумний. Ніби й намагаються автори у деяких моментах переводити усе на жарти, але все ж не комедія це, аж ніяк. Порядна, вихована з власною кондитерською і шибайголова з офігенною, як для нього роботою (режисер на трансляціях баскетбольних матчів) - мало того що кайф, так ще й за це платять! Їх друзі намагалися їх "звести" і зробили хрещеними дівчинки Софі. Згодом пара розбивається у ДТП і хрещені є опікунами маленької. От якраз вони і пізнають "життя як воно є". Без голівуду, без сценаріїв, коли вмить все все кардинально змінюється. Як готувати харчі і як їздити на авто можна навчити і попрактикуватися, а як пеленати дитину? Як і що давати їсти і коли...нове життя як воно є. Оцінка 7 з 10. Кінотеатру не вартий.
http://users.livejournal.com/entertainer_/1174231.html

Сторінки: