Multikino

Версия сайта: Рус | Укр

Пункт назначения 3 (2006)

Final Destination 3


Для добавления комментариев, пожалуйста, авторизируйтесь

http://profilms.blox.ua
2010-10-11 22:06:00

Процес умертвіння перетворився на своєрідний атракціон, що чимось нагадує відому головоломку Incredible Machine. У тих самих сценах, заради яких ми і йдемо дивитися подібні фільми, режисер не поспіхом і зі знанням справи акцентує увагу на різних предметах, надаючи глядачеві побачити всі деталі складного механізму, але ось здогадатися що все-таки приб'є того чи іншого персонажа буде практично неможливо . Ну, майже неможливо - підказки, як і в попередніх фільмах, приховані в початкових титрах.

Відправка на той світ докучливих тінейджерів - це, звичайно, справа хороша, але в перервах між головними сценами фільму потрібно чимось зайняти глядача. І тут на перший план виходять персонажі фільму. Але тільки не думаєте, що вони вийшли якимись такими, що запам'ятовуються: ви, навряд чи, згадайте хоча б одне ім'я після перегляду фільму. Персонажі привабливі тим, що вони представляють собою важкий збірка штампів подібних фільмів. Особливо вдалися Ешлі і Ешлін - блондинка і брюнетка з сумарним IQ нижче 70. Режисер нітрохи не соромиться подібного стану речей, в багатьох сценах він навмисно стібається над штампами жанру.

феря
пункт назнаение-3
2010-01-18 21:51:00

я не знаю я еще не сотрела но мне оч нрава этот фильм и перваяя и 2 чать

Страницы: