Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Милі кості (2009)

Lovely Bones, The


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Юліанна
ФІльм чудовий..!!
2010-03-23 19:05:00

Фільм чудовий.Навіть зачепив.Особливо сподобалось закінчення і те,що мимоволі, у свідомість глядачів доносять,що буде і такий час,що для нас місця не буде у цьому світі.І просто потрібно буде піти.

Альона
Фільм - супер!!!
2010-03-15 21:22:00

Який жах, коли через людину, хвору на голову, гинуть ні в чому не винні дівчата, у яких все життя було попереду... Єдине, що мені не сподобалось, це те, що, на мою думку, занадто легка смерть, бо він заслужив такої смерті, щоб розплатитись за загубленні життя...

Макс
Пуста трата часу
2010-03-08 11:50:00

Абсолютно не зрозумів перепадів настрою режисера. Просто якась каша! Вважаю що втратив 2 години в пусту.

Хороший фильм!
2010-02-22 11:59:00

Милые кости - это драма. Мне кажется фильму дали такое название, потому что в нем вроде бы нет ничего страшного, кровавого с одной стороны, а с другой-убивают девочку, маленькую, 14-ти летнюю, милую девочку, которая вызывает симпатию, у нее могла быть счастливая, долгая жизнь, она хотела стать фотографом...Но нашелся маньяк-псих, который захотел оборвать жизнь этой милой девочки, просто так...потому что ему так хочется..При просмотре этой истории слезы на глаза наворачиваются. Но я думаю девочка будет счастлива на небесах. А убийцу покарал сам Господь Бог. Фильм заслуживает внимания. 10 из 10.

Сторінки: