Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Останній володар стихій (2010)

Last Airbender, The


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

zeka
ggg
2011-07-13 22:25:00

а што остальные книги например земля огонь ещё не вышли?

Красива форма, але зміст ..
2011-02-10 13:45:00

Після перегляду трейлера чекав фільм, як щось відмінне від інших. Але вийшло зовсім навпаки. Я сидів і думав, навіщо я даремно витратив стільки свого дорогоцінного часу?!

Я й не здогадувався, що з такими технологіями, як тепер, можна зняти таке каліцтво. На жаль, я не бачив той серіал, про який пишуть багато хто в своїх рецензіях. Так що порівняти мені нема з чим, але й побаченого вистачає з лишком.

Буває так, що якщо фільм повний відстій, то хоч за що-то можна його похвалити, знайти хоч якийсь плюс ... Тут же одні мінуси: актори грають абсолютно непереконливо, вони тільки дратують виразами облич і своїми дурними і довгими рухами при «атаці ». Чому я беру слово в лапки? Так у фільмі я не побачила жодної нормальної сцени бою! Всі тільки й роблять, що фігньою страждають - крутять руками в різні боки, а супротивники стоять і дивляться на це, задоволені собою. Хіба що красива природа, на фоні якої це все творилося.

Спецефекти нульові, де тут 3 D, я взагалі не знаю. Навіть у «Шреку» їх було більше. Нормальною музики я теж тут не почув.

Загалом, дратувало у фільмі все! Тому я не буду розписувати тут дуже багато - це того не варте. Фільм повне .. .

Надіюся продовження,якщо воно буде, зніматиме інший режисер і виправить ситуацію, інакше я навіть не знаю, що зможе його врятувати .

http://profilms.blox.ua - всі мої рецензії

андрій
про цей фільм
2010-10-23 13:30:00

цей фільм тупий бо нема 2 3 4 книги є миш перша (вода)

Ростислав
Ільків
2010-07-16 12:11:00

як скачати цей фільм?

Женя
Фильм
2010-07-06 13:23:00

Я хачю Целый фильм

Сторінки: