Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Початок (2010)

Inception


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Що є реальність?
2010-11-03 17:31:00

По-перше, прекрасний акторський склад! Гордон-Левітт, продумує до дрібниць кожну деталь. Еллен Пейдж, здатна будувати міста і їх же руйнувати. Том Харді, який може стати ким завгодно. Кілліан Мерфі - начебто просте спадкоємець великої імперії, затаїв злість на свого вмираючого батька, але до кінця фільму, котрий постає нам у зовсім іншому вигляді. Звичайно, і Кен Ватанабе, якого назвати Туристом і язик не повернеться. Елегантності "ПОЧАТКУ" надають також Кейн з Беренджер, також не випадкові перехожі. Ну і звичайно сам ДіКапріо, що пояснює все це.

По-друге, сама тема фільму. Сни. Думки. Начебто все банально просто. Але так нам тільки здається. До кінця фільму починаєш вірити в ідею Кобба, що СНИ - ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ. У цьому Нолан сильно виграв.

Хочеться підкреслити найголовніше. Нолан робить свої фільми чудовими і зачаровують, тому що довіряє глядачеві. Ми, дивлячись фільм, поринаємо в його думки, його уяву. І після всього цього починаємо замислюватися - Де ж реальність?.
http://profilms.blox.ua

Я заснув і приснився мені сон ...
2010-08-04 10:59:00

Закрутили сценарій як має бути. Хто б міг подумат що сплячи, ще й можна заснути, а вже в сні, який у сні можна зуснути ще раз :о)
Попередній фільм Нолана теж був, як на мене, досить затянутим і нуднуватим, але вирішувати вам.

фільм
2010-07-09 19:52:00

судячи з трейлеру фільм має здивувати, Режиссер

Кристофер Нолан)

тематична
2010-05-22 21:28:00

Має неабиякі сподівання щодо цього фільму.....

Сторінки: