Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

Однокласники (2010)

Grown Ups


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

Дивився дома
2010-12-28 23:10:00

Однокласники/Grown Ups - От чесно зізнаюся, здивував мене цей фільм. У Голівуді коли у фільмі є суперзірки високооплачувані (Адам Сендлер вроді є таким) то у фільмі має бути хоча б якийсь мінімальний сюжет чи навіть як у попередніх фільмах із Сендлером - тупі регулярні жарти, щоб чисто погиготати у кінотеатрі. Коли на початку фільму я я побачив склад акторів то я готувався до чогось якраз такого і ніби ось ось воно вже мало статися, щоб було дуже смішно чи навпаки тупо, а вийшло що це просто життєва історія з елементами сміху. У сімдесят-лохматому році пятірко хлопців виграли шкільний баскетбольний турнір. І от через 30 років вони зустрічаються. Один голівудський продюсер при баблі, другий виступає по дівкам, третій хіппі. Ну загалом просто шикарна база для суперкомедії...правда ж? А вийшла така собі веселенька драма. Чомусь нагадала мені радянські такі ніби мелодраматичні комедійні фільмончики, звісно ж з усіма американськими характерними рисами і особливостями. Та й якось утак от все закінсилося позитивно і просто. Лейтмотив фільму "Потрібно частіше зустрічатися". Така собі "Спека" (то російський фільм з Тіматі, якщо може хтось не памятає) американського розливу.
Кінотеатру під новорічний настрій може і вартий. Оцінка 7 з 10 за відсутність сюжету, але легкість

http://users.livejournal.com/entertainer_/1176309.html

Сторінки: