Multikino

Версія сайту: Рос | Укр

З Парижу з любов'ю (2010)

From Paris with Love


Для додання коментарів, будь-ласка, авторизуйтесь

з цим фільмом щось не так
2010-10-05 17:30:00

Просто бойовик. Але не зовсім. Не люблю бойовики за примітивність і, як правило, слабку режисуру. Не люблю Траволту. Актор не поганий, але просто не подобається. Не дуже шаную Бессона за надмірну сконцентрованість на видовищності та понтовості. Нерідко таке враження, що робить фільми для підлітків. Не так багато його фільмів, на мій погляд, гідні уваги. Але з цим фільмом щось не так. Передбачуваний сюжет - я ще коли вони з дружиною зустрілись в арабському районі зрозумів, що вона працює на террористів. Характерна для жанру "неуязвимость" головних героїв. Але, не зважаючи на всю цю традиційність та передбачуваність, фільм цікаво дивитись. Реально притягує увагу. Сюжет розвивається чітко і без зайвих затримок, та ще й, час від часу, має несподівані знахідки. Гра акторів на дуже високому рівні, а Траволта взагалі супер переконливий в ролі крутого хлопця без даху. Якби не знав, що це він, то одразу міг би і не впізнати.

з цим фільмом щось не так
2010-10-05 17:31:00

Вже за те, що такий прискіпливий "нелюбитель" бойовиків, як я, подивився його з цікавістю, фільм можна високо оцінити. Але коли сподобався навіть моїй мамі, якій 73 роки!!!! і яка бойовики взагалі не перетравлює, а сучасні фільми дивиться дуже рідко, тому що не подобаються... Тут я взагалі не взмозі зрозуміти феномен цього "просто бойовика", який не виходть за рамки жанру. Гадаю, що тут вся соль в режисурі. І заслуга в цьому не Бессона (тому що за ним таких феноменів я не помічав), а Пьера Мореля. Ніби досвідчений ювелір він зробив досконалу огранку не алмазу, а простого скла і це скло "заграло" кольорами. Звичайно знавець одразу скаже: - Це не діамант! Але ж коли дуже якісна робота, то можна і сплутати. Стрази від Сваровскі теж не діаманти, але ж ціняться і які популярні. Браво Морелю за ювелірну та дуже професійну роботу. Якщо оцінювати серйозно, порівнюючи фільм з шедеврами, то більше 8 не поставиш. Але за таку несподівану феноменальність, тим більше в жанрі в якому надто важко сказати щось нове, не можу не поставити 10! Хай вибачать кінокритики.

Сторінки: